Profesjonalne naglośnienie imprez dzieciecych i dla dorosłych

Profesjonalne naglośnienie imprez dzieciecych i dla dorosłych

naglosnienieimprez

Profesjonalne nagłośnienie imprez

Profesjonalne nagłośnienie imprez dziecięcych a także imprez dla dorosłych. Dla podniesienia jakości prowadzonych imprez dla dzieci i dorosłych, występów, pokazów, w roku 2016 zostało zakupione nowe profesjonalne nagłośnienie JBL PRX 715 o mocy 2 x 1500W, 136db każda z kolumn. Dla nas jakość i zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dlatego dzięki nagłośnieniu najwyższej klasy, nie straszne nam są nawet największe sale gimnastyczne, zapewnimy dobrą słyszalność na dużym pikniku plenerowym. Najwyższej jakości nagłośnienie, to słyszalny każdy dźwięk, dobrze słyszalna muzyka i konferansjerka. Dwa bezprzewodowe mikrofony, jeden nagłowny, drugi do ręki gwarantują swobodę podczas każdej prowadzonej imprezy. Profesjonalny odtwarzacz muzyki sprawi, że odtworzymy każdą muzykę podczas każdego eventu.

Profesjonalne nagłośnienie imprez dziecięcych

Często się zdarzam że nasz doświadczony animator dla dzieci, klaun, wodzirej i konferansjer prowadzi imprezy dla różnych instytucji, jak różnych ośrodków, szkół i domów kultury. Klienci takich placówek często zapewniają nas, że posiadają własne profesjonalne nagłośnienie imprez plenerowych lub imprez zamkniętych wewnątrz. Co się okazuje, że prawie osiemdziesiąt procent wymienionych instytucji posiada przestarzały sprzęt nagłaśniający. W związku z tym, proszę nas o tym fakcie informować, a zapewnimy nasze profesjonalne nagłośnienie, które spełni oczekiwania wszystkich występujących artystów. Dwie nie największe kolumny a tyle mocy. Tak proszę Państwa, dzisiejsza technika elektroniczna popędziła do przodu niczym rozdrażniony tygrys. Każda z naszych kolumn posiada 1 500W i 136 db. Taka moc pozwala nam na zabezpieczenie każdej sali wewnątrz, a także wydajność naszego nagłośnienia zadowoli uczestników nie jednego dużego pikniku.

Profesjonalne nagłośnienia w cenie prowadzenia

Wydaje się nieco dziwne, że stawiamy nasze nagłośnienie podczas prowadzonych przez nas imprez całkiem za darmo. Ale to prawda! Dla nas jakość i zadowolenie każdego klienta jest bezcenna. Jeśli zamówisz naszego doświadczonego animatora zabaw dla dzieci, klauna na urodziny, piknik, komunię, wesele, lub wodzireja i konferansjera do prowadzenia akcji promocyjnej. Całkiem za darmo postawimy nasze profesjonalne nagłośnienie. Nie wierzysz? przekonaj się sam. Sprawdź jak prowadzimy imprezy dla dzieci i dorosłych.