Pokaz dużych baniek mydlanych | Warsztaty z dużymi bańkami mydlanymi

Pokaz dużych baniek mydlanych

Duże bańki mydlane puszczane na specjalnych patykach zachwycają dzieci jak i dorosłych. Do pokazów dużych baniek mydlanych XXL używamy profesjonalnych płynów najwyższej jakości z wszelkimi atestami dla dzieci. Pokaz dużych baniek mydlanych można wynająć indywidualnie wykonywany przez Klauna Freda, lub z całym jego programem. Największe bańki mydlane, jakie udało się zrobić klaunowi miały wielkość dochodzącą do 2m i długości 20m.

Duże bańki mydlane na wesele imprezy

Często się zdarza, że usługa pokaz dużych baniek mydlanych jest wynajmowana na wesele lub inne imprezy firmowe, integracyjne, czy okolicznościowe. Jak wygląda usługa klauna z dużymi bańkami mydlanymi na ślubie lub weselu? Po ceremonii zaślubin Państwo Młodzi jak i wszyscy goście weselni wychodzą z kościoła na zewnątrz, gdzie doświadczony klaun puszcza olbrzymie bańki mydlane. Duże bańki mydlane towarzyszą Państwu Młodym i gościom weselnym pod kościołem w czasie składania życzeń. Podczas składania życzeń wszystkim gościom szybko mija czas, a dzieci mają bardzo dużo radości biegając wokół kościoła za dużymi bańkami mydlanymi. Duże bańki mydlane na weselu, to gwarancja pięknych zdjęć z zaślubin jak i nie zapomnianego filmu weselnego, także w plenerze. Duże bańki weselne klaun Fred może puszczać w trakcie przyjęcia weselnego na zewnątrz domu weselnego dla uatrakcyjnienia czasu dzieciom.

Warsztaty dużych baniek mydlanych

Spełniając wszystkie marzenia dzieci, nie zapominamy o wspaniałej atrakcji w postaci puszczania dużych baniek mydlanych przez dzieci lub dorosłych uczestników eventu. Warsztaty z dużymi bańkami mydlanymi, to wspaniała zabawa na piknikach, festynach, w szkole i przedszkolu, na urodzinach, weselach, imprezach zamkniętych, imprezach integracyjnych, imprezach firmowych, wszystkich spotkaniach w plenerze, na mikołajkach, andrzejkach, na balach karnawałowych. Na czym polegają warsztaty dużych baniek mydlanych? Samo dziecko lub osoba dorosła przejmuje urządzenie i zamienia się w prawdziwego kuglarza tworzącego piękne duże kolorowe bańki.

Pokaz dużych baniek mydlanych w szkole i przedszkolu

Pokaz dużych baniek mydlanych często jest zamawiany do szkoły i przedszkola. Pokaz dużych baniek mydlanych wykonuje sam klaun Fred, który w swojej ofercie ma coś więcej do zaoferowania. Sprawdź jaki pokaz dużych baniek przedstawia klaun.